Реми фудбалера Златибора и Будућности (1-1)

Фудбалери Златибора су у 26. колу Зоне Дрина на свом терену одиграли 1-1 са екипом ариљске Будућности. И поред чињенице да су се састали првак лиге и тим који највероватније напушта овај ранг такмичења, реми је најправеднији исход ове утакмице. Гости су повели у 21. минуту, када је Јездимировић искоритио грешку голмана домаћих, Голубовића и спровео лопту у небрањену мрежу (0-1). Домаћи су успели да изједначе у 73. минуту-после корнера, Ристановић је захватио лопту главом, она је на путу до гола закачила неког од одбрамбених играча гостију и ипак завршила у мрежи (1-1).

Златибор је после неубедљивог првог полувремена, у наставку заиграо доста боље и имао неколико веома добрих прилика за гол, од којих посебно треба истаћи прилику из 84. минута, када је Хамзић сјајно истрчао контру, али није успео да из изгледне прилике савлада голмана Будућности, Драгутиновића, можда и најистакнутијег појединца меча. С друге стране, и гости су могли до повољнијег резултата. У 14. минуту су имали прилику да поведу, али је Костадиновић интервенцијом на гол линији спречио већ виђени погодак, а у завршници меча Недељковић је из стопостотне прилике шутирао поред гола.

ФК Златибор: Голубовић, Ристановић, Костадиновић, Петрић (од 46. Марић), Мудринић, Станић, Јаковљевић, Милосављевић (од 64. Цветковић), Павловић (од 46. Ризовски), Лазовић, Хамзић. Тренер: Милан Чанчаревић

ФК Будућност Ариље: Драгутиновић, Караџић, Стојковић, Вистаћ, Симовић, Марјановић, Зучковић (од 70. Недељковић), Главоњић, Миливојевић, Радовић, Јездимировић. Тренер: Ивица Цветановски

Судија: А. Јаковљевић (Шабац), Помоћници: Н. Тодоровић, Н. Чотрић (Лозница), Делегат: Н. Вучићевић (Ужице)

(фото: архива КСЦ)