Пораз кошаркаша за крај сезоне; Кадети изгубили од Златара

Кошаркаши Златибора поразом су окончали дебитантску сезону у Другој лиги. У оквиру 26. кола успешнији од њих био је домаћи Срем са 99-87 (24-24, 34-18, 28-20, 13-25). Најефикаснији играч Чајетинаца на овој утакмици био је Петар Марић са 31 поеном и 9 скокова, Васић је имао 12, а Мићевић 11 поена, док је Пековић уз девет поена имао и осам додавања. Чајетинци су сезону завршили са учинком од 14 поебда и 11 пораза.

Кадети Златибора такође су окончали сезону неуспехом. Они су као домаћини поражени од Златар из Нове Варооши са 62-71 (21-15, 14-15, 19-15, 8-26), чиме су остали на пет остварних тријумфа. Домаћи су водили три четвртине, у последњу деоницу ушли са "плус девет", али су у завршних десет минута потпуно затајили и допустили противнику да на три минута пре краја први пут на утакмици поведе, што се испоставило као пресудно, с обзиром да је Златар направио серију 14-5 до краја меча.

КК Златибор (кадети): Бјеличић Н. 9, Ђуричић 7, Милекић 8, Стакић 7 п. 5 ск, Гавовић 4, Сапун 16 п. 10 ск, Бјеличић С, Терзић, Јанковић 11. Тренер: Гвозден Рајовић.