Победе фудбалера и одбојкашица Златибора, успешна и ФК Чајетина

Фудбалери Златибора дошли су до једанаесте победе у Зони Дрина. Они су у 12. колу као домаћин савладали екипу Брезовице са 2-0 (1-0), головима Владана Луковића у 43. и Владимира Мудринића у 85. минуту. Домаћи су на овом мечу имали још неколико веома добрих шанси, али је недостајало концентрације како би резултат био још убедљивији, мада су гости већим делом првог полувремена успевали да осујете сваки озбиљнији напад противника, али је гол Луковића у завршници овог периода променио ситуацију у корист Чајетинаца. Златибор је задржао седам бодова више у односу на другопласирану Слогу 1940, а уколико оствари победу у наредном колу, обезбедиће титулу јесењег првака. На овој утакмици у функцију је пуштен новопостављени семафор на стадиону Швајцарија.

У 12. колу Златиборске окружне лиге, ФК Чајетина је као гост савладала екипу Вишесаве из Бајине Баште, голом Бранка Цвтеића и тако наставила низ одличних резултата. У наредном колу, у псоледњој утакмици ове јесени на домаћем терену, дочекаће екипу Сокола.

Успешне су биле и одбојкашице Златибора, које су на свом паркету савладале Црнокосу Артос из Косјерића са (25:16, 23:25, 25:20, 25:16), дошавши до своје друге победе у три одиграна кола Друге лиге Запад. Води екипа Тутина са максималним учинком, а могао би да им се придружи и краљевачки Гимназијалац уколико оствари победу у овом колу.