Пет голова у дуелу зонаша и младих Чачана

ЗЛАТИБОР-БОРАЦ(омладинци) 3:2 (2:1) Сц.Палисад. Гледалаца :50 Судија:Милојко Ћировић(Златибор) Стрелци: Матовић(аутогол) у 13, Мудринић у 37 и Ненадовић у 64 за Златибор; М.Петровић у 8, Вујадиновић у 58 за Борац

Златибор: Јовановић, Цветковић, Удовичић, Костадиновић, Брадоњић, Тодоровић, Хамзић, Петрић, Арсић, Мудринић, Милосављевић Играли су још: Лазовић, Ненадовић, Павловић, Голубовић Борац(омладинци):Јовановић, Живковић, Ћирковић, Милекић, Матовић, Вукомановић, Тртковић, Фићовић, Марковић, ВујадиноПет голова у дуелу зонаша и младих Чачанавић,М.Петровић Играли су још: Крушевац,Вучковић, А.Петровић, Златић, Нешовић

Занимљиву утакмицу одиграли су Чајетинци и омладинци Борца а коначан исход могао је да буде и другачији.Млади Чачани су показали достојан таленат и борбеност а играчи лидера зоне Дрина нису били превише расположени за игру.Петровић је у осмом минуту упутио прецизан ударац са 20 метара и погодио доњи десни угао Јовановићеве мреже. Златибор је изједначио уз доста среће захваљујући ветру и неспретности Матовића који је главом убацио лопту у свој гол.У тридесет седмом минуту видели смо мајсторство Мудринића који је директно из затресао мрежу. После одличне акције Петровића вујадиновић је искоса са десне стране , са осам метара изједначио резултат. Победу Златибору донео је Ненадовић после добре соло акције, када је изашао сам испред голмана Борца и савладао га.