Одложен меч Златибора

У Првој лиги Србије у среду је одиграно 13. коло, али је меч Златибора у овој рунди са Трајалом одложен за 23. октобар.

Меч у Крушевцу одложен је због пријатељске утакмице репрезентације Србије и Парагваја која се у четвртак од 20:45 часова игра на стадиону Младост под Багдалом, где је екипа Трајала домаћин у Првој лиги.

У одиграним утакмицама лидер такмичења Металац са 1:0 савладао је фењераша Будућност у Добановцима, која нема победу код куће. Пораз на свом терену доживео је и Нови Пазар од Бачке, чиме им је прекинута серија од пет победа. Претпоследња екипа Земун код куће је освојила бод против Динама. За 23. октобар одложена је и утакмица Графичар – Раднички 1923.

Златибор ће у 14. колу дочекати Колубару у недељу од 15 часова, па ће им то стицајем околности бити трећа узастопна утакмица на Швајцарији. Тим из Лазаревца је у 13. колу код куће савладао Синђелић после преокрета јер је Драго Бумбар довео Београђане у вођство у 28. минуту, а у другом полувремену стрелци су били Дејан Ђенић у 50. и Ненад Радоњић у 78. минуту за 20. бод и пето место Колубаре.