Одбојка: Пораз пионирки Златибора

Пионирска селекција ОК Златибор изгубила је од екипе Тарe резултатом 3:2 по сетовима 25:23, 22:25, 25:19, 19:25, 13:15 на свом терену у дворани Спортског центра Чајетина. Младе одбојкашице Златибора су овим поразом остале без пласмана на завршни турнир и заузеле су треће место у првенству. Чајетинке су добиле први сет са два поена разлике, иако су имале и неколико поена предности. У наставку су играле променљиво, па су дозволиле играчицама из Бајине Баште да два пута изједначе у сетовима и изборе пети сет. Тара је отворила тај - брејк вођством 5:1,а домаће девојчице као да је стигао умор у мечу који је трајао преко два сата. Успела је екипа коју води Милица Јокић уз помоћ Станка Брашанца, да изједначи али су до победоносних поена стигле играчице Таре. Меч је одигран у прилично добро попуњеној дворани, а пионирке Златибора су подржавали и њихови вршњаци и чланови спортских тимова из општине, а неколико играчица је тешко поднело пораз па је било и суза. После утакмице додељене су дипломе за најредовније чланице најмлађих категорија подмлатка ОК Златибор па су награђене Ленка Смиљанић као највреднија у јануару, Маја Јанковић за фебруар и Софија Спасенић и Ирена Лојаница за март. М. Ј.