Новогодишњи турнир: Дан други

Ауто сервис Драги - Српска Круна/Жути Маслачак 10-3 (5-2)

Са четири гола у уводних пет минута Ауто сервис Драги стекао је више него пристојну предност. Жути Маслачак узвратио је са два гола у кратком временском периоду, али су њихови противници "пресекли" ту серију петим голом. У наставку је Ауто сервис Драги са нова два гола отклонио све дилеме око победника. До краја меча стигли су до двоцифреног броја постигнутих голова, што је први пут на овом турниру да је једна екипа дошла до 10 или више погодака.

Нела Плус- Ресторан 5 1-4 (1-1)

Голом у последњем минуту првог полувремена Петица је спречила противника да на одмор оде са предношћу. Са два брза гола преокренули су резултат на пет минута до краја утакмице, да би још једном затресли мрежу у последњем минуту, чиме су потврдили другу победу на турниру и вероватан пласман у елиминациону фазу.

Адађо - Вендом 4-1 (0-0)

Вендом је у првом полувремену био равноправан ривал фаворизованом Адађу, али и поред неколико шанси са обе стране, голова није било. На шест минута пре краја Јован Шућуревић је прецизним ударцем донео вођство својој екипи, а другу победу Адађа потврдио је Раде Глишовић два минута пре краја. Марко Костадиновић је у последњем минуту смањио на 2-1, али је одмах узвратио Иван Марић, док је Шућуревић у последњим тренуцима својим другим голом потврдио тријумф Адађа од 4-1, којим су практично обезбедили четвртфинале.

Фриго сервис Снешко - Буги Ентеријери 2-12 (0-6)

После тријумфа у неизвесном дуелу са Квиском, Буги Ентеријери су на овом мечу већ у првом полувремену стекли више него пристојну залиху, која им је омогућила нешто лакши наставак меча и другу победу на турниру. Фриго Сервис Снешко после две утакмице има један освојен бод, али чак 18 примљених голова.

Ваи Таи - Стовариште Арсенијевић 6-3 (2-1)

Иако су гости из Сопота успели да средином полувремена изједначе резултат, Ваи Таи је ипак на одмор отишао са вођством од 2-1. Са још два поготка у наставку локални састав дошао је до 4-1, али су играчи Арсенијевића релативно брзо два пута затресли мрежу ривала и вратили неизвесност у меч. Све дилеме Ваи Таи је отклонио у завршна три минута, постигавши још два поготка, чиме је стигао до првог тријумфа на турниру.

Квиско - Мачкат 4-5 (2-3)

Обе екипе смењивале су се током меча у вођству у неколико наврата, али је Мачкат средином другог дела стекао два гола предности, што се испоставило довољним капиталом за остварење првог тријумфа на турниру. Квиску је ово други пораз.

Драган Симић Сима - Росонери 7-4 (3-2)

Најмлађа екипа на турниру пружила је више него достојан отпор браниоцу титуле, али им то није било довољно за више од симпатија публике на трибинама дворане Спортског центра Чајетина. Четири гола за победнички састав постигао је Александар Пејовић, прошлогодишњи освајач признања за најбољег стрелца турнира.

Ситуација у групи Д овом утакмицом је у великој мери разрешена већ вечерас. После Адађа и Драган Симић Сима дошао је до другог тријумфа, тако да ће ове две екипе у међусобном дуелу одлучивати о томе са којих позиција ће у четвртфинале.

Аполо - Српска Круна/Жути Маслачак 4-2

Другом победом на турниру Аполо се значајно приближио пласману у 1/4 финале, док је Жути Маслачак своје шансе у озбиљној мери умањио.

Јаковљевић - Ресторан 5 3-2

Петица није успела да постане први тим на турниру са три победе, али су и даље у доброј позицији пред 1/4 финале, с обзиром да имају још један меч до краја групне фазе. Јаковљевић је дошао до победе на својој првој утакмици на турниру.

Сутрашњи програм почеће од 9 часова ујутру.