Новогодишњи турнир: Дан четврти

Ваи Таи - Нела Плус 2-3

Прошлогодишњи полуфиналиста дошао је до прве победе на турниру, тако да ће у наставку такмичења сам одлучивати о својој судбини. Ваи Таи је доживео други пораз у три утакмице и значајно умањио своје изгледе за пласман у елиминациону рунду. У најнеизвеснијој групи много тога ће одлучити предстојећи окршај Неле Плус и Стоваришта Арсенијевић.

Макс Бет - Српска Круна/ Жути Маслачак (3-0 сл.)

Нововарошани су дошли до друге победе, овога пута без борбе, тако да им предстоји окршај са Ауто сервисом Драги, који ће највероватније одлучити о томе ко ће, уз Аполо, обезбедити пласман даље из ове групе.

Макс Бет – Ауто сервис Драги 3-0 (2-0)

Директни окршај за пласман даље у своју корист решила је екипа из Нове Вароши, која је предност са полувремена успела да увећа до краја меча и тиме дође до трећег тријумфа. Вечерашњи дуел Аполо - Златиборац разрешиће дилеме око тога ко ће са које позиције из ове групе даље. С обзиром да је Аполу у овом мечу довољан бод за потврду првог места, најизвеснијим се чини расплет по којем ће Аполо у 1/4 финалу на Мачкат, а Макс Бет на Буги Ентеријере.

Стовариште Арсенијевић – Нела Плус 1-3 (0-0)

Важност меча по оба тима најбоље осликава чињеница да у првих 15 минута није било голова. Арсенијевић је у наставку повео после прекида. Нела Плус успела је да три минута пре краја изједначи на 1-1, да би на 80 секунди до краја искористила контранапад и преокренула на 2-1. Други тријумф Нели Плус доноси добру позицију пред пласман даље, док ће Арсенијевић последњу шансу тражити у дуелу са Петицом, која већ има две победе, али такође није потврдила четвртфинале.

Јаковљевић – Ваи Таи 7-1 (2-1)

Тим из Барајева ухватио је "последњи воз" за останак у игри за пласман даље, тако да ће у дуелу са Нелом Плус одлучивати о својој судбини. Три гола за Јаковљевиће постигао је Стефан Илић.

Драган Симић Сима – Адађо 5-4 (4-2)

У дуелу два тима који важе за прве фаворите турнира Драган Симић Сима је успео чак четири пута да затресе мрежу ривала у првом полувремену. С друге стране,Шућуревић и Кутлешић су оставили свој тим у игри за наставак. Пет минута пре краја Адађо је поравнао резултат, али је одмах узвратио Пејовић, који је својим петим голом на турниру вратио предност својој екипи, што се испоставило пресудним за коначан исход. Драган Симић Сима одлази међу осам најбољих са прве позиције, Адађо с друге.

Ресторан 5 – Стовариште Арсенијевић 1-10 (0-3)

Осим победе, на овом мечу Арсенијевићи су значајно поправили гол-разлику, тако да даље неће проћи једино у случају да меч Нела Плус-Јаковљевић буде завршен без победника.

Аполо – Златиборац 3-0 (сл.)

Иако остварена без борбе, ово је четврта победа Апола, чиме су потврдили прво место у групи и дуел са Мачкатом у четвртфиналу.

Нела Плус – Јаковљевић 4-4

Иако је Нела Плус у првом полувремену имала 3-1, меч је ипак завршен исходом који обе екипе води у наредну фазу. Јаковљевићи због боље гол разлике иду даље као првопласирани, а треба истаћи да су с бодом мање испали Стовариште Арсенијевић и поред чињенице да су постигли 20 голова, уз гол-разлику плус 8.

Сутра је завршни дан такмичења, када ће се одиграти елиминационе борбе, са којима ће се кренути од 14 часова. У паузама одржаће се ревија фудбала ФК Чајетина и додела признања Спортског савеза Чајетине најуспешнијим спортистима.

14.00: Јаковљевић-Адађо

14.45: Аполо-Мачкат

15.30: Буги Ентеријери - Макс Бет

16.15: Драган Симић Сима-Нела Плус

16.30: ревија фудбала ФК Чајетина

17.00: А1/Д2 - Ц1/Б2

17.45: Б1/Ц2 - Д1/А2

18.45:  Утакмица за треће место