Нови убедљив тријумф фудбалера Чајетине

Тандем Цветић-Радовић обележио је меч 22. кола Златиборске окружне лиге, у којем су фудбалери Чајетине на "Швајцарији" убедљиво славили над екипом Сечице, са 5:0. Чајетинци настављају потеру за другопласираном Црнокосом, која и даље има три бода више.

Чајетина је контролисала меч читавим његовим током, оправдавши улогу фаворита. Бранко Цветић је прецизним ударцем слева са око 20 метара у 24. минуту довео свој тим у вођство (1:0), постигавши трећи гол у два меча. Осим овог поготка, на овом мечу остварио је и две асистенције, оба пута Бранку Радовићу - у 39. минуту упослио је Радовића, који је из окрета спровео лопту у гол, а исти тандем је реализовао акцију којом је у 90. минуту постављен коначан резултат. Радовић је у међувремену постигао и један гол главом, после неспоразума у одбрани Сечице (80. минут), а у стрелце се уписао и Жељко Станић, који је у 47. минуту реализовао пенал.

ФК Чајетина: Кука, Вујовић, Цветић, Ћалдовић, Лазовић, Станић, Богдановић, Дедић, Костадиновић, Јечменица, Радовић. На клупи: Тадић, Кутлешић, Удовичић, Павловић, Филиповић. Тренер: Драган Вујовић

ФК Сечица: Стојанић, Обрадовић, Пантелић, Тупајић, Вукосављевић Д, Николић, Дамљановић, Вујић, Вукосављевић С, Васиљевић, Симић. На клупи: Јанковић, Вукосављевић В, Ерор, Зекановић, Јовановић.