Наставља се феноменална серија играча ФК Златибор

Фудбалери Златибора савладали као домаћин су екипу Сечице са 3-0, у оквиру 15.кола Златиборске окружне лиге. Голове за домаћи тим постигли су Милосављевић у 15, Тодоровић у 44. и Владан Луковић у 50. минуту. Овим тријумфом, изабраници Милана Чанчаревића додатно су се учврстили на водећој позицији у првенству, пошто су, после пораза Црнокосе од Полета, увећали предност у односу на екипу из Косјерића на 13 бодова. Гостујући тим од почетка утакмице настојао је да пре свега спречи нападе Златибора и сачува своју мрежу, тако да је и поред доминације домаћих, у уводних десетак минута виђена пре свега велика борба на средини терена, без конкретних прилика за гол. Ипак, отпор Сечице није дуго трајао-у 15.минуту, Мудринић је упослио Јанковића, који је после продора са десне стране упутио лопту у казнени простор гостију, где је Милосављевић успео да из другог покушаја савлада голмана Стојановића. Домаћи тим је и у наставку утакмице имао већи посед лопте, не допуштајући Сечици да пређе на противничку половину терена, али изузев неколико полушанси, нису успели да материјализују иницијативу све до завршнице полувремена. У 44.минуту, Владан Луковић је после продора са леве стране у казнени простор Сечице упутио центаршут, Јанковић је пропустио лопту до Тодоровића, који је ударцем са десетак метара успео да дуплира предност свог тима. Свега пет минута игре у наставку било је довољно најбољем стрелцу домаћих, Владану Луковићу, да постави коначан резултат овог меча. Видоје Луковић, који је ушао у игру само неколико минута раније, оклевајући да упути ударац са ивице шеснаестерца, упослио је свог презимењака Владана, који се окретом ослободио својих пратилаца и ударцем искоса са десне стране донео свом тиму убедљиво вођство. До краја утакмице, виђено је још свега неколико озбиљних прилика за домаћи тим, али су оне остале неискоришћење. У 60. минуту, Милосављевић је после слободног ударца са ивице казненог простора погодио голмана, док је резервиста Јечменица имао две веома добре прилике да се упише у стрелце, али није успео у томе. У наредном колу, фудбалери Златибора гостоваће екипи Железничара из Пожеге. ФК Златибор – ФК Сечица 3-0 (2-0) Стадион: „Швајцарија“ на Златибору Стрелци: Милосављевић у 15, Тодоровић у 44. и Владан Луковић у 50. минуту ФК Златибор: Кабаница, Марић, Станић, Костадиновић, Горањић, Лазовић (од 46.мин. Видоје Луковић), Тодоровић, Мудринић (од 70.мин. Вујовић), Милосављевић (од 70.мин. Јечменица), Јанковић, Владан Луковић. Тренер: Милан Чанчаревић. ФК Сечица: Стојановић, Јовановић, Алексић, Живковић, Васић, Ковачевић, Милићевић Д, Милићевић Младен, Милићевић Милован, Старчевић, Миловановић. Резерве: Јанковић, Вукосављевић.