Мирко Петровић заузео треће место у Цетињу

Наш атлетски репрезентативац, Мирко Петровић, заузео је треће место у трци сениора (4000 м) на 14. издању Уличне трке "Ослобођење Цетиња", одржаној у склопу прославе Дана Престонице Цетиње (13. новембар). Прво место освојио је Срђан Самарџић (Брчко), док је други био Ужичанин, Урош Кутлешић. Подсећамо, Мирко је на овом такмичењу тријумфовао 2012. године, док је на претходном издању био други. Атлетски клуб Чајетина представљале су још две такмичарке - нови члан нашег клуба, Ана Ристичевић, заузела је пето место у конкуренцији сениорки, док Теодора Андрић у конкуренцији средњошколки није завршила трку. Одличне резултате на овом такмичењу међународног карактера остварили су ужички такмичари. Код сениорки (4000 м) славила је Тамара Милетић, док је другопласирана била њена суграђанка, Ана Секулић. Код јуниорки (2000 м), Милица Жунић зазузела је друго место.