Кошаркаши Златибора победом су завршили 2013.

Кошаркаши Златибора победом су завршили 2013-ту годину. Они су у 13. колу Прве лиге Србије, као домаћин савладали екипу Полета из Ратине са 84-70 (26-14, 24-17, 13-15, 21-24). На тај начин, Чајетинци су јесењи део првенства завршили са четири победе и девет пораза. Назапаженији у домаћем тиму био је Никола Кнежевић, са 15 поена, 8 скокова и 5 асистенција, Смоловић је остварио по 13 поена и скокова уз 4 асистенције, док је најефикаснији био Радојичић са 19 поена и 7 скокова. Најпријатније изненађење меча свакако је био млади Станко Ковачевић, који је постигао 12 поена, остваривши посебно добру сарадњу са Смоловићем. Код гостију, највише су се истакли Дашић са 14 и Максимовић са 12 поена. Резултатска неизвесност виђена је само у првој четвртини. Прву осетнију предност, домаћи тим је стекао половином овог периода, када се одвојио на 18-11. У тим тренуцима, посебно се истакао Радојичић, са 9 поена и 3 скока. До краја четвртине, предност Златибора се постепено повећавала, да би тројком Тмушића у последњој секунди достигла први пут постала двоцифрена, 26-14, резултат којим је и завршена прва деоница.