КК Златибор - КК Морнар Бар 79-95

У контролној утакмици пред почетак нове сезоне кошаркаши Златибора поражени су од Морнара из Бара са 79-95 (17-22, 23-29, 25-27, 14-17). Иако се наш клуб на моменте равноправно носио са учесником Балканске лиге, показало се да је црногорски тим ипак прејак ривал у овом тренутку. Златибор је од самог почетка био у заостатку, најмању разлику имао је почетком друге четвртине (23-24) али су у том периоду гости успели да створе двоцифрену предност, коју је наш клуб читавим током меча покушавао да сустигне. У трећем периоду су наговестили преокрет (59-63), али до тога ипак није дошло. Морнар је у овој деоници стекао скоро +20 (65-83) тако да је већ тада победник практично био одлучен, иако је Златибор успео да се у последњој четвртини спусти на -7 (79-86), али је одмах уследила серија гостију од 9-0 за коначних 79-95. КК Златибор: Шекуларац 18, Мићевић 21, Смоловић 5, Богдановић 5, Тмушић 6, Стаматовић 2, Вујић 2, Павловић 7, Мајсторовић 12. Тренер: Владан Калоперовић