КК Слобода - КК Златибор 67-76

Кошаркаши Златибора дошли су до 14. победе у првенству, савладавши у 17. колу Друге Мушке Лиге екипу Слободе у Ужицу са 76-67.

После изузетно убедљиве предности гостију на полувремену (53-30), Ужичани су успели да се резултатски приближе у наставку, поготово на три минута пре краја (60-66), али нису могли до потпуног резултатског преокрета, тако да је Златибор дошао до четвртог узастопног тријумфа над локалним ривалом.

Код Слободе, Младеновић је уз 20 поена имао пет скокова, Бјелић је убацио 17 кошева, Анђић је постигао 10 кошева уз пет додавања. У победничком тиму, по 15 поена имали су Којић и Вулић, Марић и Мандић су остварили по девет поена и скокова, а исти број поена убацио је Радић. Мукановић је забележио седам успешних додавања.

КК Слобода - КК Златибор 67-76 (16-22, 14-31, 21-8, 16-15)

(фото: архива)