Јуниори КК Златибор савладали Гоч

Јуниори КК Златибор савладали су после велике драме екипу Гоча на свом паркету са 73-71 (12-12, 20-13, 19-23, 22-23), у утакмици 4. кола Међурегионалне лиге Центар. Чајетинци у тако дошли до своје друге победе.

Велики број грешака са обе стране условио је да после првих десет минута игре буде постигнуто укупно само 24 поена. Домаћи су крајем друге деонице стекли осетну предност од девет поена (32-23), али су је гости смањили у трећој четвртини. У том периоду постигнуте су и прве тројке на утакмици. Укупно гледано, гости су на утакмици погодили четири шута ван линије 6.75, а Чајетинци један мање.

У последњој деоници Гоч је водио са четири разлике (53-57), домаћи тим је поново сустигао заостатак, а на 30 секунди до краја меча резултат је био 68-68.

У пенал завршници прецизнији су били домаћи, а у последњим секундама Златибор је пресекао напад Гоча, после чега је Милекић са линије пенала обезбедио победу свом тиму. Коначну разлику Гоч је ипак смањио, тројком у последњој секунди о таблу, са око девет метара.