Фудбалери Златибора наставили низ непобедивости

Фудбалери Златибора остварили су други тријумф у пролећном делу такмичења Српске лиге Запад, оставши и даље без пораза у полусезони. Они су у 20. колу као домаћини савладали Полет из Љубића са 3-0 (0-0), головима Александра Божовића у 58, Душана Цветковића у 65. и Ифета Ђаковца у 76. минуту.

Пресудни моменат меча било је искључење Ђорђа Ружичића (Полет) у 56. минуту, после прекршаја над Бранком Милосављевићем, што су домаћи експресно искористили и у наредних девет минута постигли два поготка.

-Прво полувреме ове утакмице је најлошије од како смо заједно, ова три месеца, рачунајући ту и припремне утакмице. Нисмо ушли у утакмицу како треба, вероватно смо имали у глави тај пријатељски меч, када смо их добили 5-0 и први меч у првенству, када смо их савладали на страни. Полет је, с друге стране, био коректан у том периоду. Променили смо приступ у наставку, било је више жеље, искључење нам је ишло на руку, мада нисам видео ситуацију, био сам на другом крају терена. После тога је било много лакше. У сваком случају, заслужили смо три бода-изјавио је после меча тренер домаћих, Владимир Мудринић.

ФК Златибор: Дивац, Марјановић, Милосављевић, Ђоновић, Лазовић, Станић, Павловић (од 73. Никачевић), Ђаковац, Божовић (од 79. Томашевић), Младеновић, Цветковић (од 83. Костадиновић М.). Тренер: Владимир Мудринић

ФК Полет Љубић: Дробњак, Матовић (од 64. Стевлић), Вељовић, Ђоковић, Кнежевић, Радисавчевић, Ружичић, Божовић, Јоловић (од 59. Петровић), Милекић (од 75. Метикош), Станковић. Тренер: Бранко Божовић