Фудбалери Чајетине убедљиви против Јежевице

У мечу 20. кола Златиборске окружне лиге фудбалери Чајетине су на "Швајцарији" савладали Јежевицу са 5:0. Изабраници Драгана Вујовића показали су да је разлика у квалитету ова два тима убедљиво на њиховој страни, наставиви потеру за другопласираном Црнокосом.

Први гол на мечу постигли су гости, из корнера, али је он поништен због прекршаја над голманом домаћих, Куком. Серију голова отворио је Марко Костадиновић, прецизним ударцем са двадесет метара (1:0), после чега су домаћи у потпуности контролисали меч. У 42. минуту Радовић је асистирао Ненаду Богдановићу, за погодак из непосредне близине (2:0). Немања Кутлешић је ударцем главом крунисао ефектно додавање Костадиновића из слободног ударца у 50. минуту (3:0), а потом је Богдановић уписао две асистенције - у 60. минуту његов продор по левој страни ударцем из прве успешно је завршио Бранко Радовић (4:0), а у 82. минуту резервиста Михаило Јечменица се уписао у стрелце, мада треба истаћи да је остала недоумица око тога да ли је лопта пре додавања за гол изашла ван терена.

ФК Чајетина: Кука, Удовичић, Цветић, Ћалдовић, Лазовић, Станић, Богдановић, Дедић, Кутлешић, Костадиновић, Радовић. На клупи: Тадић, Павловић, Вујовић, Лазаревић, Јечменица, Филиповић, Божовић. Тренер: Драган Вујовић

ФК Јежевица: Јелић В, Стевановић Ми, Стевановић Ма, Стевановић Н, Цицовић, Шуњеварић, Јелић Ђ, Живковић, Митрашиновић, Сретеновић, Ђорђевић. На купи: Арсић. Тренер: Саша Арсић