Фудбалери Чајетине поражени од Севојна

У утакмици 23. кола Златиборске окружне лиге фудбалери Чајетине поражени су на свом терену од Севојна са 2-1 (1-1). Утакмицу која је оправдала епитет дербија кола, осим неколико веома добрих шанси са обе стране, обележиле су и спорне судијске одлуке. Гостујући тим повео је у 31. минуту, голом Миливојевића из офсајд позиције. Изједначио је ефектним голом Видоје Луковић, који је "пласирао" лопту у мрежу, претходно погодивши стативу. Пресудни моменат меча био је дискутабилни једанаестерац за госте у 62. минуту, који је Петровић претворио у ново вођство своје екипе и испоставиће се коначни тријумф.

Укупно гледано, Чајетина није надиграна, али је и у другој овосезонској утакмици са Севојном остала "кратких рукава".

ФК Чајетина: Лазић, Лазовић, Вујовић, Тодорић, Ерић, Михаиловић (од 65. Луковић Д.), Божовић Б. (од 75. Дедић), Костадиновић, Божовић С, Ћалдовић (од 85. Лукачев), Луковић В. Тренер: Дарко Видић

ФК Севојно: Лојаница, Врањевац, Миловић, Живковић, Вукотић, Видаковић, Петровић (од 75. Видаковић), Миливојевић, Максимовић, Вуковић, Пејић. Тренер: Слободан Вучковић

Судија: Б. Марковић (Ужице), Помоћници: О. Томовић (Ужице), Ф. Грујичић (Пријепоље), Делегат: И. Планић (Бродарево)