Фудбал (средњошколци) - Чајетина поражена од Косјерића

Фудбалски тим "Угоститељско-туристичке школе" Чајетина поражен је у 1. колу Окружног турнира, чији су домаћин. Браниоци титуле из претходне године поражени су од Косјерића са 10-5.

После почетне предности гостију од 3-0, Чајетинци су успели делимично да се врате у утакмицу и све до последњег минута су били "у игри". Резултат је у том тренутку био 7-5 за госте, али је потом дошло до психолошког пада код Чајетинаца, који су увидели да немају шанси за преокрет, тако да је Косјерић то искористио, за мање од пола минута постигао три гола и остварио на крају убедљив тријумф.

Победник турнира је екипа Техничке школе из Ужица. У финалу са екипом Прибоја, резултат је био 3-0 за Ужичане када су се играчи из Прибоја, незадовољни једном судијском одлуком, повукли с терена.