Фудбал: Реми Златибора, Чајетина поражена у голеади

Фудбалери Златибора ремизирали су на гостовању екипи лајковачког Железничара (2-2), у оквиру 14. кола Српске лиге Запад. Чајетинцима је ово други узастопни меч без победе, а с обзиром да је ремизирала и пожешка Слога, водеће место на табели преузела је екипа Смедерева 1924, са три бода више од Златибора. У последњем колу јесење полусезоне Златибор ће дочекати Полет из Љубића.

Петлићи Златибора дошли су до нове победе. Екипа Дарка Видића је на свом терену са 3-0 савладала Слободу.

У 13. колу Златиборске окружне лиге фудбалери Чајетине су као гости поражени од Омладинца из Здравчића са 7-3 (4-0). Како кажу у чајетинском клубу, овакав пораз у великој мери је последица неколико пехова из уводних минута, када су гости из невероватних ситуација за само седам минута постигли три гола. Чајетина је успела да се делимично врати у меч, чак и промашила једну изгледну прилику при резултату 4-2, али су у наставку домаћи успели да се изборе за убедљив тријумф. Стрелци за Чајетину били су Мирослав Ћалдовић (2) и Оливер Лазаревић.

(фото: архива)