Фудбал: Победа Чајетине над Омладинцем; Славили и петлићи

И после пет кола фудбалери Чајетине имају максималан учинак у Златиборској окружној лиги. Они су на "Швајцарији" савладали екипу Омладинца из Здравчића са 5:0.

Прво полувреме није наговештавало такав епилог. Иако је домаћи тим стварао више шанси, Омладинац се успешно бранио. Међутим, пресудни моменат догодио се у самој завршници првог периода - голман гостију, Ивановић, искључен је због прекршаја, а његов тим није имао резервног чувара мреже.

Чајетина је у другом делу искористила чињеницу да се међу противничким стативама налазио играч, тако да су без већих проблема успели да постигну пет голова - Милосављевић је отворио серију у 55. минуту, Радовић је затресао мрежу само два минута касније, а потом су се и стрелце уписали још Савић, Бојић и Драговић.

ФК Чајетина: Рољ, Михаиловић, Милосављевић, Дедић, Лазовић И, Стојановић, Станић, Лазовић М, Радовић, Бојић, Савић. На клупи: Јовановић, Драговић, Кокоровић, Бјеличић. Тренер: Драган Вујовић

ФК Омладинац: Ивановић, Спасојевић, Петровић, Кречковић, Смиљанић, Томић, Цицовић, Стевановић, Алексић, Ђокић, Мићић. На клупи: Шуљагић, Шојић. Тренер: Десимир Стевановић

Успешни су били и петлићи Чајетине. Екипа коју води Оливер Лазаревић је у 3. колу Окружне лиге остварила другу првенствену победу, на гостовању екипи Јединство 2 у Ужицу са 7:1, а голове су постигли Лазар Ћалдовић (2), Данило Јечменица (2), Сања Маријановић, Бојан Милојевић и Лука Ћалдовић. Током наредне седмице ће дочекати Перућац, у утакмици 1. кола која је одложена.