Фудбал: Пета победа Златибора у лиги

Фудбалери Златибора победили су екипу Колубаре са 1:0 у 14. колу Прве лиге Србије на домаћем терену. Екипа Предрага Ристановића је против његовог бившег клуба дошла до тријумфа голом Уроша Весића у 85. минуту. Да подсетимо, ово је била трећа утастопна утакмица Златибораца на Швајцарији, стицајем околности јер им је гостовање Трајалу у претходном колу одложено. Златибор није поражен у претходна три кола и са петом победом у такмичењу поново је дошао до осмог места и у зони је која води у плеј-оф. Укупно имају по пет победа и ремија уз три пораза за 20 бодова, колико има и Колубара. Златибор је у тврдом мечу дошао до предности у завршници утакмице када је погодио млади крилни играч Весић, а одговор Лазаревчана отежан је два минута касније јер је искусни Јосип Пројић добио црвени картон. У наредној рунди, Чајетинци гостују у Добановцима, екипи Будућности, која је на последњем месту на табели. Златибор - Колубара 1:0 (0:0) Стадион: Швајцарија, судија: Ђорђе Максимовић. Златибор: Чупић, Јездимировић, Анђелковић, Илић, Тодоровић, Стојановић, Стаменић, Јовановић, Дивац, Весић, Ђокић. Играли су још: Вукићевић, Глишовић, Бојић. Колубара: Рнић, Јеличић, Ђенић, Радоњић, Милисављевић, Цветковић, Поледица, Вучетић, Осман, Парађина, Пројић. Играли су још: Пантић, Лазић, Чадиковски.