Фудбал: Чајетина "шестицом" отворила пролећну полусезону

Фудбалери Чајетине почели су пролећну полусезону победом на свом терену над Првим партизаном са 6:2.

Чајетина је повела у 17. минуту, када је Бранко Радовић убачену лопту из слободног ударца из непосредне близине спровео у мрежу, постигавши свој 12. гол у сезони. Ужичани су само три минута касније изједначили, такође после прекида, а Милош Костић се ослободио чувара и савладао голмана Куку. Само минут касније домаћи су поново повели, голом Немање Кутлешића из пенала, а у 32. минуту Михаило Јечменица је прецизним ударцем са 20 метара повисио на 3:1.

Почетком другог полувремена оба тима су реализовала по пенал-Лазовић је погодио за домаће, а Шмакић за госте. Бранко Радовић је у 50. минуту још једном затресао мрежу, а у 62. је асистирао Марку Костадиновићу.

ФК Чајетина: Кука, Лазовић, Цветић, Кутлешић, Гукић, Удовичић, Вујовић, Јечменица, Дедић, Костадиновић, Радовић. На клупи: Тадић, Филиповић, Божовић,  Лазаревић, Павловић. Тренер: Драган Вујовић ФК Први партизан: Брковић, Бунчић А, Перишић, Селаковић, Боровић, Ковачевић, Радојичић, Димов, Шмакић, Поповић, Костић. На клупи: Ковачевић, Станић, Николић, Бунчић Ђ. Тренер: Зоран Халиловић [easy_image_gallery gallery="452"]