Фудбал - Чајетина боља од Савинца (3-0)

Фудбалери Чајетине дошли су до друге победе у првенству. Они су у 5. колу Златиборске окружне лиге на свом терену савладали екипу Савинца са 3-0 (2-0), чиме су се удаљили из доњег дела табеле. Домаћи тим апсолутно заслужено дошао је до нова три бода, с обзиром да нису гостима дозволили практично ниједан шут према голу. Чајетина је повела у 31. минуту голом Бранка Цветића. Предност је дуплирао Марко Костадиновић у 40. минуту, када су гости остали са играчем мање, пошто је због приговора искључен Милан Стојковић. Коначан резултат постављен је у 75. минуту, после најлепше акције на утакмици, у којој су учествовали Божовић, Јечменица и Костадиновић, а коју је офанзивни везиста домаћих крунисао својим другим поготком на утакмици. Победа је могла бити још и убедљивија, али Божовић није искористио ситуацију "један на један" у самој завршници утакмице.

ФК Чајетина - ФК Савинац 3-0 (2-0)

Стрелци: Цветић у 31, Костадиновић у 40. и 75. минуту.

ФК Чајетина: Лазић, Лазовић, Цветић, Кутлешић, Росић, Михаиловић (од 57. Јечменица), Дедић, Ћалдовић, Вујовић (од 46. Обрадовић), Костадиновић, Божовић Б. Тренер: Дарко Видић