ФК Златибор - ФК Прово 1-1

Фудбалери Златибора ремизирали су на свом терену (1-1) са Провом, у утакмици 4. кола Српске лиге Запад. Голове су постигли Ћировић из пенала у 41. минуту за Златибор и Поповић у 79. минуту за госте.

Чајетинци су у првом полувремену пропустили неколико изгледних прилика за гол, чиме су можда могли себи обезбедити мирнији наставак игре. Посебно треба истаћи покушај Милосављевића из слободног ударца у 27. минуту. Ипак, у самој завршници овог периода, Чајетинци су дошли до вођства. После прекршаја над Никачевићем у казненом простору, досуђен је пенал који је реализовао Владимир Ћировић, дошавши до свог четвртог гола ове сезоне.

У другом периоду, изузев опасне контре коју Ћировић није успео да оконча на прави начин, Златибор није имао озбиљнијих прилика за гол, док су гости у периоду од 70. до 80. минута створили неколико шанси, а последњу су крунисали и поготком. Младен Поповић је веома прецизно извео слободан ударац са око 20 метара с десне стране, а ни парада голмана Дивца није била довољна да спречи погодак који је гостима донео изједначење и, испоставиће се,  један бод на овој утакмици.

ФК Златибор: Дивац, Марјановић, Милосављевић, Митровић, Станић, Станимировић, Никачевић, Младеновић, Ћировић, Веселиновић. Играли су још: Миличић, Цветковић, Павловић. Тренер: Владимир Мудринић

ФК Прово:Петровић М, Петровић Н, Адамовић, Јовичић, Ђокић, Исаиловић, Петровић В, Јовановић, Јошић, Недељковић, Поповић.  Играли су још: Николић, Брзаковић, Ђурковић. Тренер: Игор Ђурковић

Златибор ће наредни меч одиграти већ у среду, када их очекује гостовање екипи Младог Радника, у Пожаревцу.