ФК Чајетина рутински савладао Јединство Каленић

У 19. колу Златиборске окружне лиге, фудбалери Чајетине су на свом терену савладали Јединство из Каленића са 5-0, головима  Небојше Савића у 4, Марка Костадиновића у 27, 38. и 77. минуту и Бранка Божовића у 45. минуту. Домаћи су наставили сјајну серију резултата у пролећном делу, приказавши одличну партију, уз  пет постигнутих голова имали су још неколико стопроцентних прилика за убедљивији тријумф, али треба истаћи и да су гости имали неколико веома добрих шанси и то при заостатку од само једног гола, али нису успели да их искористе. Другу утакмицу заредом у улози чувара мреже код домаћих одлично се снашао Немања Кутлешић, а треба истаћи и завидну минутажу најмлађих чланова тима: Савић и Дучић одиграли су цео меч, а Станић полувреме.

За Чајетину су наступили: Кутлешић, Лазовић, Дучић, Савић, Ерић, Вујовић, Божовић Б, Костадиновић, Божовић С (од 45. Станић), Ћалдовић, Шуњић (од 55. Лазаревић). Тренер: Дарко Видић.