ФК Чајетина - ФК Железничар П 2-2

Фудбалери Чајетине одиграли су још једну "трилер" утакмицу на домаћем терену. У 9. колу Златиборске Окружне Лиге они су ремизирали са пожешким Железничарем (2-2), иако су све до последњих двадесетак минута губили са 0-2.

Гости су повели у 22. минуту, када је Ђорђевић једну одбијену лопту прецизним ударцем са 25 метара спровео у мрежу голмана Лојанице (0-1). Само минут касније, Кутлешић је за домаће имао веома добру прилику, али је његов слободан ударац са око 20 метара зауставила пречка.

Само што је лопта кренула са центра у другом полувремену, Железничар је дуплирао своју предност, када је Јелић продро у казнени са десне стране, а његов ударац је домаћа одбрана само немо испратила (0-2).

Домаће је пораза спасао Немања Кутлешић, који је са два нова гола стигао до бројке од шест погодака у првенсвту, што га чини најбољим стрелцем свог тима. Најпре је у 70. минуту биои прецизан са беле тачке, после прекршаја гостију над Цветићем(1-2), да би убрзо потом Кутлешић искористио једну дубинску лопту и ударцем главом успео да лобује истрчалог чувара мреже, Јовановића (2-2).

ФК Чајетина: Лојаница, Лазовић, Вујовић, Тодорић, Ћалдовић М, Луковић, Кутлешћ, Драгуиновић, Ћалдовић А, Цветић, Божовић. Играо још Спасенић. Тренер: Дарко Видић

ФК Железничар: Јовановић, Митрашиновић, Ђорђевић, Грујовић, Ђурић, Јовановић, Радојичић, Чолић, Јелић, Волић, Петковић. Тренер: Милија Јордовић

У наредном колу Чајетина ће поново бити домаћин, а играће са екипом Јасена из Бродарева.

Омладинци Златибора су ремизирали истим резултатом на гостовању екипи Полимља у Пријепољу.

Сутра од 16 часова на програму је локални дерби у оквиру 5. кола Општинске Лиге, у којем ће се састати Крива Река и ветерани ФК Златибор.