ФК Чајетина - ФК Спартак 0-4 (0-0)

У пријатељској утакмици, одиграној на "Швајцарији", фудбалери Чајетине поражени су од суперлигашког састава Спартака са 4-0. После веома добрих 45 минута, током којих су пре свега на физичком плану успевали да се равноправно носе са Суботичанима, изабраници Дарка Видића су у последњих пола сата меча поклекли пред нападима Спартака, који је у другом полувремену наступио у знатно јачем саставу него у првом. Мрежу домаћих најпре је са беле тачке затресао Георгијевић у 60. минуту, девет минута касније исти играч је после неуспешне офсајд замке домаћих дуплирао предност, да би већ у 71. минуту Ћаласан повећао на 3-0. Коначан резултат поставио је капитен Спартака, Владимир Торбица у завршним минутима меча. Мала утеха за домаће може бити чињеница да су се на тренутке истицали ефектним дриблинзима у дуелима са играчима Спартака, у чему је предњачио Костадиновић.

Као и у претходним пријатељским мечевима, Чајетина је наступила појачана са неколико играча из других клбова, попут Бежаније, Јединства, Златибора...