ФК Чајетина - ФК Лазарица 2-1

Фудбалери Чајетине савладали су на свом терену екипу Лазарице са 2-1, у оквиру 19. кола Окружне лиге.

Домаће је у вођство довео Бранко Божовић већ у уводним секундима меча, у 25. минуту изједначио је Драган Чаловић, а коначан резултат, веома ефектним ударцем, поставио је капитен домаћих, Иван Лазовић, у 73. минуту.

ФК Чајетина: Јовановић, Лазовић, Павловић (од 50. Михаиловић), Вујовић, Кутлешић, Савић, Јечменица (од 55. Удовичић), Тодорић, Божовић Б, Луковић, Шуњић (од 46. Божовић С.). Тренер: Срђан Стојановић

ФК Лазарица: Павловић, Мајсторовић, Каљевић (од 55. Јаковљевић), Маслаћ Л, Јанковић, Буквић М, Маркићевић, Маслаћ Н (од 25. Јовановић), Чаловић, Обрадовић, Буквић Н.Тренер: Никола Божић

Петлићи ФК Чајетина поражени су као домаћини у првој утакмици наставка првенства од ОФК Црвена Звезда Ужице са 4-2, а треба истаћи да су имали вођство од 2-0