Чајетински баскеташи на 3х3 турниру

Екипа из Чајетине у баскету 3х3 под називом "Пицерија Краљев трг" у саставу Раденко Смоловић, Бранко Брашанац, Ђорђе Раковић и Бошко Чорбић заузела је седмо место на турниру Рода 3х3 првенства Србије у Лапову.

Чајетинска екипа је у четвртфиналу поражена од састава "КБГ Пинк такси" из Крагујевца са 22:12, иако је на пола партије резултат био 10:10. Претходно су заузели друго место у групи А савладавши екипу Ник електро са 18:11, а екипа Крагујевац их је победила са 21:12.

Победник турнира у Лапову који се бодује у каравану турнира за првенство Србије је екипа 3х3 Чукарица.

Чајетински баскеташи ће током лета учествовати на још неколико 3х3 турнира, углавном у Западној Србији, а у плану је и учешће на Купу Србије на Златибору, док Чорбића очекује и наступ на МОСИ играма у Соколцу. Као главно место за тренирање испоставља се нови парк у Чајетини где се игра готово сваке вечери.