Чајетинци славили у Бродареву

У 12. колу Златиборске окружне лиге, фудбалери Чајетине савладали су као гости екипу Јасена из Бродарева са 1-0, голом Павловића у 57. минуту. Екипа Чајетине забележила је први тријумф после два узастопна пораза, престигавши на табели управо свог ривала. Јасен је доминирао у већем делу меча, али није успевао да материјализује своју иницијативу, што су гости искористили и после једне од ретких створених прилика, успели да постигну гол вредан три бода. Треба напоменути да су, после гола Павловића, из домаћег табора сигнализирали офсајд позицију, али судија Максимовић није мењао своју одлуку. ФК Чајетина са двадесет освојених бодова заузима пету позицију на табели. У наредном колу, 9.новембра, на свом терену ће дочекати Јединство из Каленића. ФК ЈасенБродарево – ФК Чајетина 0-1 (0-0) Стрелац: Павловић у 57. минуту. Игралиште: Росуље ФК Јасен:Зиговић, Кахровић, Подбићанин (од 61 мин. Даутовић), Мемовић, Мујезиновић, Пусија, Балија, Аљвић, Пријовић, Мехонић, Ђурђевић ( од 85. мин. Лалић) ФК Чајетина: Јечменица, Павловић, Цветић Б, Тодорић С, Цвијетић, Словић,Лазаревић, Кутлешић, Видић (од 80. мин. Дедић), Мицић, Луковић (од 92. мин.Зековић И.) Главни судија: Стефан Максимовић Помоћници: Иван Жунић и Драган Петронијевић Делегат: Небојша Свичевић Жути картони: Цвијетић, Луковић (ФК Чајетина)