Чајетина до победе голом у последњим секундама

Фудбалери Чајетине су у 3. колу дошли до победе на свом терену над екипом Авијатичара из Врањана, резултатом 3:2. Чајетинци су тако и после три рунде са максималним учинком, на водећем месту табеле.

Домаћи тим дошао је до победе теже него што се очекивало. Отпор гостију сломили су у 30. минуту, голом капитена Лазовића из пенала. Када је исти играч у 60. минуту дуплирао вођство, чинило се да ће Чајетина до нове победе доћи лагано. Међутим, гости су постигли два гола у само пет минута размака и дошли до изједначења - најпре је стрелац био Цицовић у 70, а потом Демировић у 75. минуту. У судијској надокнади домаћи су кренули са тоталном офанзивом, што им се исплатило, пошто је Дедић постигао гол прецизним ударцем са ивице казненог.

ФК Чајетина: Рољ, Михаиловић, Милосављевић, Дедић, Лазовић И, Станић, Савић, Бојић, Стојановић, Костадиновић, Цветић. На клупи: Јованоовић, Лазовић М, Драговић, Бјеличић, Радовић. Тренер: Драган Вујовић ФК Авијатичар: Јанковић, Ђенадић, Марковић Н, Радојевић Б, Марковић М, Демировић, Станковић Н, Шаренац, Станковић Р, Дробњак, Јелић. На клупи: Јовићевић, Милићевић, Цицовић, Диковић, Радојевић Д, Радојевић С. Тренер: Владимир Ковачевић